Nasza oferta pośrednictwa

Pośrednictwo finansowe to usługi polegające na świadczeniu pomocy w uzyskiwaniu środków pieniężnych, jak i w regulowaniu zobowiązań. Dzięki współpracy z ekspertami znającymi realia rynku finansowego klient może otrzymać lepszą ofertę kredytową czy też skonsolidować swój dług na korzystniejszych warunkach.

Jeśli nie posiadasz dużej wiedzy na temat produktów finansowych, dużo czasu może zająć Ci poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Może się też okazać, że nie wziąłeś pod uwagę wszystkich czynników. Pośrednictwo finansowe zaś pozwala uniknąć ryzyka spowodowanego niewiedzą na temat poszczególnych produktów czy ofert. Oszczędza także czas usługobiorcy, który zwolniony jest z konieczności wyszukiwania rozwiązań dla siebie. Tym zajmuje się za niego pośrednik, który bierze pod uwagę zarówno wymagania klienta, jego sytuację finansową, jak i aktualną charakterystykę rynku. Następnie stara się złożyć jak najlepszą propozycję, która rozwiązuje problem usługobiorcy.

Pośrednictwo finansowe dla osób prywatnych i firm

Z usług pośrednika finansowego mogą korzystać zarówno osoby prywatne, które chcą zaciągnąć nową pożyczkę czy spłacić obecną, jak i firmy potrzebujące finansów, na przykład na rozwój działalności. Nasze biuro, znajdujące się w mieście Opole, udziela pomocy i jednemu, i drugiemu typowi klientów. Chcemy dać Państwu możliwość realizacji planów i marzeń, jaką zapewnią Wam właśnie zdobyte na dobrych warunkach środki pieniężne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego pośrednictwa, to odwiedź nas w miejscowości Opole lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasi eksperci stworzą dla Ciebie najlepszą propozycję.

Korzyści z pośrednictwa finansowego

Dzięki korzystaniu z pomocy specjalistów, przy szukaniu najlepszej oferty kredytowej, zyskujesz znacznie więcej ciekawych rozwiązań niż wówczas, gdybyś sam poświęcił się poszukiwaniom. Posiadamy wiele kontaktów z bankami, dlatego często możemy zaproponować naszym klientom lepsze usługi finansowe niż sami byliby w stanie otrzymać. Mamy możliwość negocjowania dla Ciebie warunków, czego konsekwencją jest na przykład poprawienie warunków spłaty kredytu czy zwiększenie jego kwoty. Kontaktując się z klientem, ustalamy, na jakich elementach szczególnie mu zależy i staramy się znaleźć sposób, aby udało się otrzymać kredyt w stu procentach odpowiadający tej wizji.

Dzięki licznym kontaktom nasze pośrednictwo finansowe w Opolu ułatwia także spłatę już zaciągniętych kredytów i pożyczek. Staramy się skonsolidować wszystkie zobowiązania tak, aby powstało z nich jedno, możliwe do spłacenia. Jednocześnie ustalamy taką wysokość raty, jaka nie tworzy dziury w budżecie domowym. Chcemy sprawić, aby dotychczasowe długi stopniowo znikały, a żeby tak się stało, trzeba je podzielić na możliwe do przyjęcia części. Prowadzimy szczegółowe analizy sytuacji finansowej naszych klientów, aby uniknąć wpadania w kolejne spirale zadłużenia.

Jeśli potrzebujesz kredytu, chcesz go spłacić albo szukasz produktów inwestycyjnych, skontaktuj się z naszym biurem. Pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie usługi bankowe lub pozabankowe.